Pracownia w mediach

W  numerze nowego gliwickiego wydawnictwa ukazała się informacja o naszej pracowni. Działalności pracowni, prowadzonych zajęciach,  została zadedykowana cała strona styczniowego numeru:

ARTSZOP PRESS to nowy projekt  grupy młodych ludzi z Gliwic, piszących o sobie tak:

(…) jesteśmy nieszablonowi. Mamy koncepcje, umiejętności i najważniejsze – talent… co za tym idzie potrafimy zrealizować najbardziej szalone, niespotykane i zaskakujące projekty. Nasz zespól to młodzi ludzie z polotem i ambicjami. (…) Lata praktyki pozwoliły nam wyrzucic ze slownika takie pojęcia jak przecietny, nudny, rutyna i bezbarwny. Doskonale współpracujemy ze słowami kreatywność, zaskoczenie, nietuzinkowy, wyrazisty i jedyny w swoim rodzaju

A, my życzymy samych sukcesów  dla wszystkich pomysłów   oraz zapraszamy do pracowni na dobrą herbatę podaną w czarkach RAKU 🙂

23 stycznia: Dzień Babci i Dzień Dziadka w pracowni ceramicznej

Pracownia Rzeźby i Ceramiki zaprasza na spotkanie ze sztuką Babcie, Dziadków oraz Wnuków.
W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka, to wspaniała okazja by spędzić najbliższą sobotę  przede wszystkim razem a ponadto twórczo i kreatywnie. Przeżyte razem chwile pozostaną niezapomniane do końca życia o czym przypominać będą wytworzone z ceramiki dzieła pod okiem Mistrza w duchu artystycznej atmosfery ceramicznej  pracowni.
O ile nie możesz przyjść razem, przyjdź sam, prezent wykonany z gliny i wypalony w 1000 stopni Celsjusza wiecznie będzie przypominał Ci najdroższą osobę.

Profesjonalna pomoc, inspirująca atmosfera pracowni oraz tradycyjnie gorącą herbata w czarkach RAKU czeka na Ciebie.

Termin: sobota23 stycznia w godzinach : od 11 do 14 ; od 16 do 19

Kontakt: tel.608 724 022 ; artceramika@ gmail.com
Skype:

Ilość miejsc ograniczona, prosimy o zgłoszenia uczestnictwa.

Najbliższe warsztaty w Pracowni Rzeźby i Ceramiki:

14.02.2010 ? Walentynki
13.03.2010 – Babskie warsztaty dla Bożeny i  Krystyny

16 stycznia: Lepimy zegary ? Warsztaty ceramiczne

Koniec i początek roku to okres kiedy najmocniej odczuwamy upływający czas i pragniemy aby nowy rok był lepszy, inny, piękniejszy.

Proponujemy uczestnikom ceramicznych warsztatów aby stworzyli własnoręcznie zegary, które będą oryginalną dekoracją domu. Atrakcyjny wygląd zegara sprawić może, że upływające sekundy nowego roku okażą się ?ładniejsze?.

Tarcza zegara to wizerunek czasu w naszym domu. Jeśli tarczę wykonamy z gliny to ten wizerunek przybierze dowolną formę, kolor, wielkość. Czas będzie miał taką twarz jaką dyktuje nam wyobraźnia. Z gliny możemy, stworzyć  przestrzenne zegary  np.  ? Zegar  Kot?, ?Zegar Statek?….

Profesjonalna pomoc, inspirująca atmosfera pracowni oraz tradycyjnie gorącą herbata w czarkach RAKU czeka na Ciebie.

Termin: sobota16 stycznia w godzinach : od 11 do 14 ; od 16 do 19

Miejsce: Pracownia Rzeźby i Ceramiki, Gliwice, ul. Ziemowita 1;

Kontakt: tel.608 724 022 ; artceramika@ gmail.com;

Najbliższe warsztaty w Pracowni Rzeźby i Ceramiki:

23.01.2010 ? Dzień Babci i Dziadka

14.02.2010 ? Walentynki

13.03.2010 – Babskie warsztaty dla Bożeny i  Krystyny