Wielkanocne rodzinne warsztaty!

 

Aleksandra Kwolek

Zapraszam na zajęcia” – Mistrz pracowni Aleksandra Kwolek

Święta Wielkanocne w tym roku już pod koniec marca. Nie pozostało wiele czasu, aby się do nich należycie przygotować. Zapraszamy na cykl weekendowych warsztatów, podczas których kreatywnie podejdziemy do dekoracji wielkanocnego stołu, a także przygotujemy niebanalne prezenty dla najbliższych.
Pod okiem mistrza pracowni nauczysz się i będziesz mógł wykonać z gliny figurki zajączków, baranków, kurek i jajek oraz miseczki, stroiki, serwetniki a także wazon na pierwsze wiosenne kwiaty. Każda samodzielnie wykonana ceramika, którą stworzysz z pewnością zaskoczy najbliższych atrakcyjną formą oraz kolorem a Tobie przyniesie wiele radości.
Zapraszamy na warsztaty do profesjonalnie wyposażonej pracowni Rzeźby i Ceramiki. Zajęcia prowadzi Mistrz Pracowni Aleksandra Kwolek (http//kwolek.eu). 

Zapewniamy ciepłą atmosferę oraz tradycyjnie gorącą herbatę w oryginalnych ceramicznych czarkach. Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku. 

Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację. 

Czytaj dalej >>

Kreatywne Ferie

razem

Ferie zimowe to czas sanny. Pogoda sprzyja zimowym zabawom, ilość śniegu pozwala z niego lepić bałwanki, można spędzać nieskończone chwile na sankach i nartach. Tym, którzy wyszaleli się już na śniegu oferujemy coś dla ducha – artystyczne warsztaty w pracowni ceramicznej. Inspiracje zimowe zaowocują ceramicznymi bałwankami, reniferami, budowlami, naczyniami i tym, co wyobraźnia podpowie.

 Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież na zajęcia przedpołudniowe. Zapewniamy ciepłą, inspirującą atmosferę artystycznej pracowni, opiekę Ceramicznego Mistrza oraz tradycyjnie gorącą herbatę w czarkach RAKU.

 Warsztaty, jako oferta twórczego spędzenia czasu skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

 Terminy:

1 – tydzień ferii
Czwartek.    14 luty godz.10 do godz.12
Piątek          15 luty godz.10 do godz.12
Sobota         16 luty godz.10 do godz.12

2 – tydzień ferii

Poniedziałek 18 luty godz.10 do godz.12
Wtorek          19 luty godz.  9 do godz.11
Środa.           20 luty godz.10 do godz.12
Czwartek.      21 luty godz.10 do godz.12
Piątek            22 luty godz.10 do godz.12

Uczestnictwo we wszystkich terminach nie jest obowiązkowe. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia ilość miejsc ograniczona.

 Kontakt/zgłoszenia: tel.608 724 022 ; artceramika@gmail.com