ceramika, pottery, cuforum, Gliwice, Aleksandra Kwolek,

Gumiklyjza Evolution

Kolor i smak, smak i kolor- tym dwóm dominującym elementom w doborze kompozycji potraw na talerzu poświęcony jest projekt, będący wynikiem znajomości gurmandzistów i pasjonatów ceramicznych.
Specjalnie zaprojektowane, pod to wydarzenie, talerze podkreślą swoją formą i kolorem: smak, autentyczność i oryginalność naszych rdzennych regionalnych potraw. Uczestnicy wezmą udział w tworzeniu od podstaw naczyń oraz będą mieli okazję przyglądaniu się gotowaniu ?na żywo?, prezentacji oraz finalnej konsumpcji. W międzyczasie, przewidywane są warsztaty kulinarne oraz inne atrakcje dotyczące kultury śląskiej. Wszystko będzie uwieńczone porcją adekwatnej muzyki. Ta jednorazowa akcja odbywać się będzie w przyjemnej, plenerowej czasem dzikiej, atmosferze przy-pracownianego ogrodu?

15:00 rozpoczęcie warsztatów ceramicznych (potrwają ok 3- 4 godz)
16:00 poczęstunek- eintopf
17:00 wystawa w galerii przy pracowni ceramicznej połączona z niespodzianką
19:00 pokaz wypału wspólne przygotowanie podpłomyków i należyta konsumpcja
20:00 pokaz przygotowanych dań i uroczysta kolacja
projekcja filmu
21:00 kulinarne wizualizacje, muzyka, tańce, etc
od 16:00 ? degustacja domowej nalewki (do wyczerpania zapasów)

wstęp 40 zł/os ( w cenę wliczone jest wszystko powyżej wymienione)
liczba miejsc ograniczona do 40
Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszym kreatywnym pikniku uprzejmie prosimy o wpłatę  do czwartku 16.08.12. na konto Stowarzyszenia  (nr konta jest podany w prawym górnym rogu).Po otrzymaniu informacji na adres: artceramika@gmail.com o dokonanym przelewie  – wyślemy  potwierdzenie mailem zwrotnym wraz z biletem (do druku). Druga opcja uzyskania wejściówki to zgłoszenie sie do pracowni na Ziemowita i wykupienie biletu na miejscu
Podziel się tą informacją z przyjaciółmi!

A Ty co sądzisz?

*