ceramika, pottery, cuforum, Gliwice, Aleksandra Kwolek,

Wróżby z Gliny i parafiny!

Zapraszamy  do pracowni na Andrzejki. Oczywiście będziemy ?lać? wosk i wróżyć, a wróżby utrwalać w glinie. Na spotkaniu wykonamy świece zapachowe w przygotowanych przez nas i  wypalonych wcześniej glinianych naczyniach, dlatego prosimy uczestników o przyniesienie białych świec do stopienia. Można będzie również ulepić własny świecznik  oraz  inne gliniane przedmioty. Służymy profesjonalną pomocą, inspirującą atmosferą pracowni oraz tradycyjnie gorącą herbatą w czarkach RAKU.  Wiek oraz płeć nie ma znaczenia.

Na Andrzejki zapraszamy w sobotę 28.11.2009

W godzinach: od 11do 14 oraz od 15 do 19

Tak było na „Ceramicznych Andrzejkach” w roku 2006:


Podziel się tą informacją z przyjaciółmi!
  • sinx napisał(a) dnia 14 lis o godz. 2:58 pm

    Witam serdecznie,

    Ile kosztuje udział w tej imprezie? Czy żeby coś wyrzeźbić z gliny mam jakieś materiały przynieść (nigdy nie miałem do czynienia z gliną, ale chętnie bym spróbował i sprawdził swoje możliwości manualne)? Trzeba się gdzieś rejestrować?

  • admin napisał(a) dnia 14 lis o godz. 5:10 pm

    Witam,
    wszystkie materiały na miejscu, będą też ceramiczne pojemniki na wosk, choć może lepiej ulepić sobie samemu 🙂 . dobrze przynieść ze sobą świeczki/wosk/parafinę w ilości zamierzonej 🙂 , dokładnie co będzie jeszcze można wykonać ( dużo! można wykonać) dowiesz się już na miejscu. Rejestrować się nie trzeba, dobrze się jest zapowiedzieć 🙂 . Pierwszy uczestnik (znaczy dwóch, bo dwie tury zajęć), który zjawi się na określoną godzinę ma instruktaż za darmo – reszta po 15 zł za godzinę ceramicznej przyjemności

*