| |

Pracownia w mediach

W  numerze nowego gliwickiego wydawnictwa ukazała się informacja o naszej pracowni. Działalności pracowni, prowadzonych zajęciach,  została zadedykowana cała strona styczniowego numeru: ARTSZOP PRESS to nowy projekt  grupy młodych ludzi z Gliwic, piszących o sobie tak: (…) jesteśmy nieszablonowi. Mamy koncepcje, umiejętności i najważniejsze – talent… co za tym idzie potrafimy zrealizować najbardziej szalone, niespotykane i…

|

Anielskie warsztaty cd. …

Cieszy nas zainteresowanie mediów działalnością  Stowarzyszenia Forum Ceramików, cieszymy się również  dlatego, że pośrednio służy to naszemu najważniejszemu celowi jakim jest propagowanie ceramiki w każdym jej wymiarze.  Filmik nakręciła redakcja Nowin Gliwickich 19 listopada, do udziału w warsztatach namawia  szefowa, a na filmie można podejrzeć główną salę  naszej pracowni przy Ziemowita 1.

|

Okrągła rocznica

Rocznica 20 lat działalności pracowni ceramicznej mija 14 października.  Celem stosownego uczczenia tego wydarzenia zapraszamy do pracowni w sobotę 17.10.2009. Miło, że rocznica została dokumentowana w gliwickim Magazynie Kulturalnym ciepłymi słowami naczelnej redaktor Małgorzaty Zemły: