Mikołajkowe warsztaty

Jeżeli ktoś  chce jeszcze uzupełnić worek Św. Mikołaja niebanalnym prezentem to zapraszamy do Pracowni. Tutaj pod okiem artysty Aleksandry Kwolek odbędą się  Mikołajkowe warsztaty ceramiczne.

Można będzie ulepić dowolne gliniane przed­mioty a w duchu artystycznej atmosfery pracowni nietrudno będzie o inspiracje.

Pracownia Rzeźby i Ceramiki
Wykonanie dowolnej formy jest aktem twórczym …

Warsztaty same w sobie  to też prezent dla naszego ducha i ciała. Możesz przyjść z przyjacielem, dzieckiem czy rodzicem. Pożytecznie  i atrakcyjnie spędzony czas daje wyciszenie i radość z tworzenia.

Wykonanie dowolnej formy jest aktem twórczym, na każdym jego etapie poznajesz  takie zjawiska jak, wyczucie formy i struktury, wyczucie ciężaru, ? to  sprawia, że  Twój prezent  bez względu na to co to będzie zawrze   w sobie ?coś?, wobec czego nikt nie pozostanie obojętny.

Zapraszamy na warsztaty w niedzielę 6 grudnia, wiek oraz płeć nie ma znaczenia. Profesjonalna pomoc, inspirująca atmos­fera pracowni oraz tradycyj­nie gorącą her­bata w czar­kach RAKU czeka na Ciebie.

Termin: niedziela  6 grudnia w godzinach : od 11 do 14 ; od 15 do 19

Miejsce: Pracownia Rzeźby i Ceramiki, Gliwice, ul. Ziemowita
Kontakt: tel.608 724 022 ; artceramika@ gmail.com
Uwaga: ponieważ  ilość miejsc  jest ograniczona  prosimy o wcześniejszy kontakt !

Anielskie warsztaty cd. …

Cieszy nas zainteresowanie mediów działalnością  Stowarzyszenia Forum Ceramików, cieszymy się również  dlatego, że pośrednio służy to naszemu najważniejszemu celowi jakim jest propagowanie ceramiki w każdym jej wymiarze.  Filmik nakręciła redakcja Nowin Gliwickich 19 listopada, do udziału w warsztatach namawia  szefowa, a na filmie można podejrzeć główną salę  naszej pracowni przy Ziemowita 1.

Wróżby z Gliny i parafiny!

Zapraszamy  do pracowni na Andrzejki. Oczywiście będziemy ?lać? wosk i wróżyć, a wróżby utrwalać w glinie. Na spotkaniu wykonamy świece zapachowe w przygotowanych przez nas i  wypalonych wcześniej glinianych naczyniach, dlatego prosimy uczestników o przyniesienie białych świec do stopienia. Można będzie również ulepić własny świecznik  oraz  inne gliniane przedmioty. Służymy profesjonalną pomocą, inspirującą atmosferą pracowni oraz tradycyjnie gorącą herbatą w czarkach RAKU.  Wiek oraz płeć nie ma znaczenia.

Na Andrzejki zapraszamy w sobotę 28.11.2009

W godzinach: od 11do 14 oraz od 15 do 19

Tak było na „Ceramicznych Andrzejkach” w roku 2006:


Anielskie Warsztaty

Anielskie warsztaty

Koniec roku sprzyja myśleniu o zapewnieniu sobie i rodzinie pomyślnej przyszłości. Pomyślność taką gwarantują dobre duchy-anioły.  Spraw sobie i bliskim na  ceramicznych warsztatach dobrego glinianego Anioła Stróża. Proponujemy ciekawe spotkanie w gronie ludzi lubiących bawić się gliną.

Zapewniamy profesjonalną pomoc, ciepłą atmosferę, ?dobre duchy ? i gorącą herbatę. Stojące, siedzące, fruwające, grające oraz takie jakie wyobraźnia Ci dyktuje. Wykonane własnoręcznie będą atrakcyjną dekoracją twojego domu.

MAŁE LUB DUŻE ULEP  ANIOŁY STRÓŻE !

Pracownia Rzeźby i Ceramiki 2008-10-22 18-17-16

Zapraszamy na warsztaty:

we wszystkie środy od 11.11 do 16. 12

w godzinach:
od 11:00 –  14:00 ;
od 14:00 –  16:00
oraz od 19:00 – 21:00