V ArtNoc w Gliwicach … na Ziemowita 1

Zapraszamy w sobotę na Ziemowita 1

plakat Artnoc 2012

Czytaj dalej >>

T L U R 2012

Kolejny, rok z rzędu przygotowujemy się do wyjazdu na Międzynarodowe Targi Rzemiosła do Pieszczan na Słowacji. Targi odbędą się w dniach 18 – 20 maja. Na targach urządzimy stoisko prezentujące naszą ceramikę oraz zorganizujemy pokaz polowego wypału ceramiki RAKU. Będzie to też dla nas czas na spotkania i rozmowy z przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji z innych krajów, a także doskonała okazja do prezentacji oraz promocji stowarzyszenia, Gliwic, regionu i kraju.
Zapraszamy do odwiedzenia nas, zwłaszcza, że do Pieszczan nie jest daleko (280 km od Gliwic, około 200 od Cieszyna). Targi to doskonała okazja zobaczenia wyrobów z ceramiki wykonanej z najwyższym kunsztem popartej doskonałym rzemiosłem.
Poniżej, dla przypomnienia film z roku 2011, warto się wsłuchać co mówią o targach jego organizatorzy; Milosz Kunkel i Lubica Kuzmova:

Warsztaty w Jasionie, 2012

Ceramiczne Klimaty Muzyczne 2012 w obiektywie

Impresje Szałfenster

Zdjęcia z wernisażu

Fotoreportaż z wernisażu wystwy SZAŁFENSTER:

Okazja spotkania z wystawiającymi prace już 26 maja podczas ArtNocy w Gliwicach.

Ceramiczne Klimaty Muzyczne

W dniu 5 maja odbędzie się V edycja imprezy CERAMICZNE KLIMATY MUZYCZNE,
tym razem impreza będzie miała charakter „majówki”, zapraszamy do ogrodu Pracowni Rzeźby i Ceramiki, zachęcamy przynieść produkty na grill.
W tym roku impreza będzie skromniejsza, lecz klimat artystycznego spotkania pozostaje bez zmian; lepimy, rozmawiamy, integrujemy się … w temperaturach śródziemnomorskich. (zdjęcia z poprzednich imprez – więcej na Picasa oraz Vimeo  )

W czasie majówki będzie można toczyć na kole garncarskim oraz wykonać pod okiem instruktorów ceramiczny instrument muzyczny.
Miejsce: Pracownia Rzeźby i Ceramiki, Gliwice, ul. Ziemowita 1,
Temin: 5 maja 2012, godz 12:00 – 20:00, wstęp wolny
Osoba odpowiedzialna: Aleksandra Kwolek, 608 724 022, artceramika@gmail.com