ceramika, pottery, cuforum, Gliwice, Aleksandra Kwolek,

V ArtNoc w Gliwicach … na Ziemowita 1

Zapraszamy w sobotę na Ziemowita 1

plakat Artnoc 2012

V ArtNoc w Gliwicach – program:
Galeria Art.-Studio, Kaczyniec 26
15.00 ? 22.00: ?Irlandia wyspa zielona? ? finisaż wystawy fotografii
Galeria Secesja, Górnych Wałów 30
Eviva L?arte czyli 100% Secesji w Secesji
15.00: warsztaty graficzne (linoryt secesyjny)
16.30: absynt z Lautreckiem ? sesja foto
18.00: ?Sześciopalczaści dekadencko? ? wernisaż wystawy grupy art.: 6 Fingered
19.30: ?Eviva L?arte ? sztuka czy konsumpcja? ? panel dyskusyjny
21.00: ?Anonimowi aktorzy w Secesji?? spektakl poetycki
21.45: Cinema Murillo ? Fin De Siecle ? projekcja
22.00: odwołujemy ducha Lautrecka ? zamknięcie
Galeria SMS, Kaczyniec obok nr 17
16.00 ? 22.00: ?Irlandzkie klimaty?? finisaż wystawy
16.00 ? 18.00: warsztaty malowania kamieni inspirowane runami
ZPAP, Studzienna 6
16.00 ? 20.00: wystawa malarstwa Ireny Komplikowicz-Szczepaniak
18.00: spotkanie z autorką
19.00: rysujemy portrety ? Mirosław Goliszewski
Galeria D16, Dubois 16
15.00 ? 21.00: ?Drugie życie? ? prace wykonane z rzeczy już istniejących. Instalacje, meble, obrazy
Garaż ?U sąsiada?, Pszczyńska 29
15.00 ? 24.00: ?Women in black and white?? wystawa fotografii Marcina Maty i Arka Sołtyska
Galeria Melina, Częstochowska 16
15.00 ? 24.00: wystawa ?Cztery strony świata?, ?Powieś się na Częstochowskiej?, czyli wystawa prac mieszkańców w oknach ul. Częstochowskiej
Stara Fabryka Drutu, Dubois 22
Fest Ślunski Vol. 2 Koncert
HK Rufijok, The Syntetic, Dohtor Miód i inni

Pracownia Rzeźby i Ceramiki CuG Galeria Garażowa, Ziemowita 1
16.00 ? 20.00: zwiedzanie pracowni, spotkanie z mistrzem, projekcje filmowe
16.00 ? 20.00: wystawa ?Szałfenster?- współczesny dizajn, spotkanie z twórcami

Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP Perełka, Studzienna 6
17.00: finisaż projektu ?Sztuki Policzalne?
17.00 , 20.00: ?Dizajn na miarę?, ?Kasyno sztuki?? warsztaty
18.00: warsztaty malarskie dla dzieci i dorosłych przygotowane przez sekcję plastyczną UTW
17.00: warsztaty ?Makulaturart? przygotowane przez SCIS
Pracownia Malowania na Jedwabiu, Grodowa 1a
15.00 ? 22.00: prezentacja prac w pracowni
15.00 ? 18.00: warsztaty malowania na jedwabiu
Pracownia Haftu i Rękodzieła Baubisa, grodowa 1a
15.00 ? 17.00: ?Warsztatownia haftu?
19.00 ? 21.00: haft przestrzenny, haftowana biżuteria
Galeria Miejska MpiK, Rynek 4-5
18.00: ?Siedzenie, Jakie to Proste!? ? wernisaż wystawy dizajnu studentów z Berlina, ASP, Politechniki Śląskiej, GWSP
18.00: uroczyste otwarcie ArtNocy
22.00: koncert niespodzianka ? obowiązują zaproszenia
Płyta Rynku, Rynek
15.00 ? 24.00: wystawa prac po warsztatach ?Mebla miejskiego?
17.00 ? 19.30: projekt fotograficzny Grupy Aczkolwiek ?Portret gliwiczan?
19.00 ? 21.00: koncert Duetu Clive?s Marathon
Kino Amok, Dolnych Wałów 3
20.00: maraton filmów o sztuce
FogCeramikaStudio, Łabędy, Makuszyńskiego 10
12.00 ? 15.00, 17.00 ? 20.00: warsztaty ceramiczne w plenerze
Gliwickie Centrum Fotografii, Lipowa 9
9.00 ? 15.00: warsztaty fotograficzne, wystawa ?Pomosty?
do g. 22.00: fotografia Witolda Cichockiego
Galeria Brama, Krótka 1-3
19.00: ?Dali, Picasso, Warhol czyli wielcy w Bramie?, Sławomir Micek w Gliwicach, wernisaż wystawy rzeźby
Czekoladziarnia, Krupnicza 12
15.00 ? 17.00, 18.00 ? 20.00, 20.30 ? 22.00: warsztaty frywolitek
Imis, Dworcowa 45
15.00 ? 16.00: warsztaty dzianinowe dla dzieci
16.10 ? 17.40: szydełko tunezyjskie bez tajemnic
20.30 ? 22.00: wspólne sztrykowanie
Galeria Perspektywa, Bojkowska 37
16.00 ? 22.00: odkryj wzornictwo
16.00 ? 18.00: warsztaty z grafiki, rysunku oraz ?filcowania?
18.00: wernisaż wystawy studentów wzornictwa
Czytelnia Sztuki, Dolnych Wałów 8a
17.00: projekcja filmu dokumentalnego ?Salt?, Agnus i Murray Fredericks
18.00: działania spontaniczne w ogrodzie Willi Caro
Galeria Esta, Raciborska
Jiri Brazda ? wystawa grafiki
Galeria Na2P, Białej Bramy 10
od 15.00: warsztaty rysunki, zwiedzanie pracowni
Galeria X Wydział Architektury Politechniki Śląskiej, Marcina Strzody 10
16.00 ? 21.00: ?Z archiwum X? ? zwiedzanie pracowni: rzeźb, malarstwa, rysunku, projektowania komputerowego wraz z ekspozycją prac studenckich
18.00: spektakl Teatru Remont pt. ?Rewizor?
16.00 ? 21.00: kawiarenka artystyczna ?W ogrodzie sztuki?
Galeria NaPiętrze/4Art, Wieczorka 22
Barbara Sąsiadek ? wystawa prac
MDK – Pracownia Grafiki ?Mansarda?, Barlickiego 3
17.00 ? 22.00: ?Nocne Marki? czyli kocie igraszki, ostry pazur i limeryk, warsztaty grafiki (linoryt, sucha igłą, gipsoryt), ?Limerykowy Warsztat Poetycki?
Pracownia malarstwa, Plebańska 5
od 17.00: Halina Matłosz oprowadza po swojej pracowni
Studio Tatuażu Artystycznego „Neverland”, Barlickiego 1
?Nie taki tatuaż straszny?..?
15.00 ? 20.00: wystawa zdjęć
15.00 ? 18.00: tatuowanie – pokaz
Podziel się tą informacją z przyjaciółmi!

A Ty co sądzisz?

*